Dámské & pánské kadeřnické studio Pepe. Hledáte kadeřnictví Brno? Pepe je tu pro Vás. Klasické i netradiční střihy, účesy, prodlužování vlasů, vlasová kosmetika a poradenství v péči o vlasy.

Dámské a pánské kadeřnictví – to je studio PEPE

Jsme tu pro Vás šestým rokem. Neustále se snažíme o lepší péči, sledovat trendy, získávat nové informace. Dvakrát v roce absolvujeme školeni značky s kterou pracujeme. Každý půlrok se jedeme učit novým technikám, střihům a barvením rovnou do místa kde se Fanola vyrábí. Za dobu co máme otevřeno, jsme si získali stálou klientelu, mezi kterou Vás rádi zařadíme. Nabízíme klasické služby jako stříhání, česání, barvení a další. Svatební účesy, účesy na ples a další významné události. Kromě klasických a společenských účesů, se nebojíme experimentování.  Kreativní a extravagantní účesy zvládáme se stejnou bravurou. Objednejte se ještě dnes. Těšíme se na Vás.

Používáme prvotřídní značkové produkty Fanola

Pracujeme s italskou vlasovou kosmetikou Fanola. Kompletní a inovativní produkty jsou obohaceny například o výtažky Ginkgo biloba a další přírodní prvky. Fanola se vyznačuje také nízkou úrovní amoniaku. Nabízí tak ochranu a déle trvající výsledek. Značka Fanola představuje neuvěřitelnou škálu osmdesáti osmy odstínů pro barvení vlasů. Určitě si vyberete.

Prodlužování a zhušťování vlasů za studena

Děláme prodlužování a zhušťování vlasů. Naplétáme šetrnou metodou malých kroužků „Ring“ (proti alergenní) za studena. Používáme výhradně středoevropské vlasy které jsou jako jediné dostupné i ve světlých odstínech a jako jediné jsou k dostání jako rovné, mírně zvlněné, nebo kudrnaté. Proč právě středoevropské? Tyto vlasy jsou lehčí než všechny ostatní druhy, tudíž nejméně zatěžují Vaše vlastní vlasy. Středoevropské vlasy mají ten nejmenší průměr. V příčném řezu mají tvar elipsy. Ze všech vlasů mají nejmenší počet kutikul, zhruba 5. Středoevropské vlasy jsou jako jediné dostupné i ve světlých odstínech a jako jediné jsou k dostání jako rovné, mírně zvlněné, nebo kudrnaté. Takže pokud Vám někdo nabízí pouze vlasy tmavé, pravděpodobně se nejedná o středoevropské. Kadeřnické studio PEPE má k prodlužování vlasů kvalifikované kadeřnice. Neváhejte nás kontaktovat.