Zde a současně na FCB, Vás budeme informovat o novinkách, akcích a o všem co by jste si neměli nechat ujít.

Oro Therapy

Dopřejte svým vlasům luxus. Fanola přichází na trh s novinkou v oblasti péče o vlasy. Oro Therapy, jak se tato řada nazývá, přináší profesionální kosmetická program obohacený 24 karátovým mikroaktivním zlatem. Zkrášluje všechny typy vlasů a dokonale je zvýrazní.

Vlasy prochází každodenním stresem způsobeným různými faktory, jako jsou: atmosférický vliv, znečištění, tepelné a mechanické namáhání, časté chemické ošetření. Tento mix faktorů, způsobuje ztrátu vitality a lesk, oslabení struktury, menší schopnost odrážet světlo, blednutí kosmetické barvy, a jiné nežádoucí účinky. Proto je tu Oro Therapy.

24K zlato – Chrání vlasy před volnými radikály. Působí proti známkám stárnutí, přináší vlasům jedinečný zářivý lesk a jemnost.
Arganový olej – Vyživuje, posiluje a prozáří. Silný přírodní antioxidant bohatý na vitamin E. Pomáhá proti vzniku známek stárnutí.
Olej ze Šáchoru jedlého – Dodá Vašim vlasům jemnost, hebkost a objem. Napomáhá snadnému razčesání.

Objevte výhody drahých kovů, vyzkoušejte 24 karátové zlato v kosmetické řadě Oro Therapy. Poskytuje mimořádný jas, hebkost a lesk. Dále také restrukturalizaci vlasů a schopnost bojovat s volnými radikály.

Některé z produktů:

  • SHAMPOO ORO PURO – Svítící šampon s arganového oleje 250ml
  • MASK ORO PURO – Svítící maska ​​s arganového oleje 300ml
  • FLUIDO ORO PURO – Svítící kapalina s arganového oleje 100ml
  • FLUIDO ORO PURO KIT – Fluid + šampon + maska

Nová internetová prezentace

Jsme téměř před dokončením nové internetové prezentace. Abychom naše stránky osvěžili, nechali jsem se vyfotit „při práci“. Zde a současně na FCB, Vás budeme informovat o novinkách, akcích a o všem co by jste si neměli nechat ujít.